Biz kimiz

ABOUT US

20
Yılların deneyimi
50
Mutlu müşteriler
224
Tamamlanmış projeler
16
Danışmanlık Hizmetlerimiz

BMS’nin iş anlayışı; "Müşterinin tüm ihtiyaçlarının en ekonomik koşullarda ve müşteri memnuniyeti odaklı sağlanmasına” yöneliktir. BMS; bu amaca ulaşmak üzere her biri kendi alanında uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan bir kadroyu ve modern imalat ekipmanları ile donatılmış bir fabrikayı bünyesinde bulundurmaktadır."

BMS, uzman kadrosu "uluslararası standartlara uygun imalat anlayışı, gelişmiş projelendirme imkanları, kalite kontrol ve iş emniyeti konularında hassasiyeti ile bugüne kadar herbiri kendi alanında lider 50’ye yakın firmaya hizmet vermiştir."

ne yapıyoruz

Uzmanlığımız

İmalat

01

BMS Makina, her biri alanında uzman 50 kişilik beyaz ve mavi yaka kadrosu ile ilgili standartlara Uygun olarak Çayırova / Kocaeli’ ndeki 2.000 m² kapalı alanlı fabrikasında proses ekipmanlarının imalatını yapmaktadır

BMS Makina, kendi bünyesinde uluslararası standartlara ( API, ASME, EN ) uygun olarak proses ekipmanlarının mekanik hesaplamalarını ve tasarımını gerçekleştirmektedir. EN ve ASME normlarında sertifikalandırılmış deneyimli kaynakçı kadrosuna ve kaynak mühendislerine sahip olan BMS Makina, paslanmaz çelik, karbon çelik, özel alaşımlı çelik vb. malzeme tiplerinde geniş tecrübeye ve bunlarla ilgili kapsamlı bir WPS ve PQR arşivine sahiptir.

​BMS Makina, müşterilerine uluslararası standartlarda bir proje yönetimi sunmaktadır. Her proje için, müşteri ve BMS çalışanları arasında ki akışı yönlendiren bir proje yöneticisi atanmaktadır. ​Proje yöneticileri, müşterilerle sistematik iletişim halinde projelerin istenen kalite ve öngörülen sürede teslim edilmesini sağlarlar. Bu doğrultuda, proje başlangıcında bir Proje İş Programı hazırlanır ve tasarım, malzeme temini, imalat, kalite kontrol, test, ambalaj ve sevkiyat aşamalarının başlangıç ve bitiş tarihleri belirlenir ve müşteriler ile paylaşılır. Proje yöneticileri, projelerin ilerleme aşamalarını sürekli takip ederek hedefler doğrultusunda tamamlanmasını sağlarlar